فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 31 اردیبهشت 1390
یک روز ناجوانمردانه را شاهد بودیمفوتبالــــــــ ـــــته - بازی های هفته پایانی لیگ برتر دهم سرشار از اتفاقاتی بود که شاید برای برخی آقایان خوشایند باشد اما در مجموعه اگر واقع بینانه نگاه کنیم، فوتبال دیروز سرشار از ناپاکی ها و ناخالصی ها بود. فوتبالی که برخی آقایان برای زنده ماندن هم نوع خود!!! باختند تا پاس را قربانی هدف عاری از جوانمردی خود کنند.

واژه بردن به هر قیمتی برای زنده ماندن مصداق آقایانی است که روز گذشته قداست فوتبال را خدشه دار کردند و اعتبار و هویت انسانی خود را به راحتی به حراج گذاشتند.

اینجا چیزی به نام فوتبال، پاکی ها و جوانمردی ها پیدا نمی شود و شرافت و انسانیت نادیده گرفته می شود.

رویارویی تیم های وزارتخانه ای که نیمی از آنها در خطر سقوط بودند، طبیعی است که جریان های پشت پرده نتیجه بازی را رقم می زند.

نفت و شاهین، راه آهن و مس و سپاهان و سایپا، همه و همه از مجموعه صنعتی هستند و بسیار مشهود است که به جای ارایه یک فوتبال پاک؛ گل به هم هدیه می دهند!

آقای قلعه نویی، این بود فوتبال پاکی که از آن دم می زدید. تیم دوم خود را به میدان فرستادید که حریف را در لیگ برتر ماندگار کنید. یادتان رفت دو فصل پیش که از آقای جلالی به خاطر ارایه فوتبال جوانمردانه و پاک

تشکر کردید اما حالاخود  شما پاکی ها فوتبال را با تصمیم غیر اخلاقی آلوده کردید.

این رسم، رسم جوانمردی نیست که شما مدام آنرا برای خود یدک می کشید تا شاید محبوبیت نزد دیگر هواداران فوتبال پیدا کنید.

هویت ها مشخص است و هدف ها روشن. زد و بندهایی که پشت پرده می شود تا مبادا تیمی که با بودجه های کلان یک وزارتخانه دولتی در خطر سقوط است، این چنین شود.

ای کاش این دسته از کسانی که بانی فوتبال ناپاک هستند جرگه ای از ارزش های فوتبالی و جوانمردانه علی دایی سرمربی پرسپولیس در وجودشان بود. روز جمعه 15 هزار هوادار همدانی حاضر در ورزشگاه شهید مفتح یکصد ا دایی را به خاطر ارایه یک فوتبال پاک تشویق کردند و در آن سو مربیانی که به هم نوع در حال سقوط خود گل هدیه کردند!

اگر ارزش ماندن در لیگ برتر به هر قیمتی آنقدر مهم و عرف است که فوتبال پاک نادیده گرفته شود، می بایست فاتحه این فوتبال را بخوانیم.

براستی آقایان بازی کثیف سیخی چند است  که این چنین به آن چسبیده اید. ما که خریدارش نبوده و نیستیم اما گویا مزه این فوتبال کثیف برای شما خوش طعم بوده که عادت کرده اید اینگونه رفتار کنید.

فوتبال ناپاک به هر حال این بار پاس و هوادارانش را قربانی کرد اما آنچه که در این واقعه تلخ شاهد بودیم یکروز کاملا ناجوانمردانه ای بود که برخی آقایان رقم زدند تا پاس سقوط کند.
طبقه بندی: پاس همـــدان،  لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 31 اردیبهشت 1390
 قربانی فوتبال ناجوانمردانه شدیم و همگان می دانند که سقوط حق تیم پاس نبود.


عباس صوفی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پاس افزود: نتایج روز گذشته آنقدر عجیب بود که حتی یک نوجوان فوتبالدوست هم می توانست حدس بزند جریان های پشت پرده چگونه سند بقای برخی تیم ها را امضا کردند.

وی اضافه کرد: جمعه در هفته پایانی لیگ دهم همگان شاهد واقعیت های فوتبال بودند و آنچه که از این ناپاکی عاید فوتبال شد، حذف تیمی بود که الگویی بارز از فوتبال پاک در کشور است.

صوفی بیان داشت: هم اکنون فوتبال لیگ برتر در انحصار تیم های وزارتخانه ای است و قطع به یقین یک مجموعه این چنینی تلاش می کند تا جایگاهشان در لیگ حفظ شود.

وی گفت: حریفان اصلی پاس در انتهای جدول با تیم هایی بازی داشتند که جملگی از وزارتخانه های صنایع و نفت بودند و طبیعی است که در چنین شرایطی به هم کمک می کنند.

مدیر باشگاه پاس همدان اظهار داشت: با این وضعیت که شاهد فوتبالی ناپاک هستیم باید فاتحه این رشته پرمخاطب را خواند چرا که رفته رفته این شرایط تبدیل به یک روند جاری در فوتبال کشور خواهد شد.

وی با انتقاد از رفتار قلعه نویی در استفاده از بازیکنان ذخیره در بازی حساس مقابل سایپا کرج گفت: قلعه نویی دو سال قبل به خاطر فوتبال جوانمردانه از مجید جلالی قدردانی کرد اما روز جمعه این مربی مدعی جوانمردی ارزش های اخلاقی فوتبال را زیرپا گذاشت.   

صوفی با قدردانی از علی دایی به خاطر ارایه بازی جوانمردانه در مقابل پیکان گفت: علی دایی به واقع فوتبال پاک را ارایه داد و انبوه هوادار همدانی حاضر در ورزشگاه نیز یکصدا وی را تشویق کردند.

وی در ادامه با انتقاد از داوری مسابقه گفت: داور این بازی پنالتی مشهود بازیکن استقلال که بر روی بازیکن ما  مرتکب شد را نادیده گرفت و یکی از مقصران اصلی باخت پاس بود.

مدیر باشگاه پاس همدان در ادامه سیاست های غلط مدیران قبلی پاس را در ناکامی این تیم در لیگ دهم بسیار موثر دانست و گفت: مدیران قبلی ریشه این تیم با تصمیمات غیر منطقی و پراشتباه خود خشکاندند و باعث سقوط تیم و بازی با احساسات هواداران شدند.

وی افزود: مدیریت افراد غیر بومی در این تیم موجب شد تا شرایط بدی رقم بخورد  و ما نیز در این شرایط عهده دار تیم شدیم.

وی گفت: با این حال باید تصمیمات لازم در هیات مدیره باشگاه اتخاذ شود تا ضمن روشن شدن تکلیف تیم، شرایط را مورد بررسی قرار دهیم.
طبقه بندی: پاس همـــدان،  لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 31 اردیبهشت 1390

بوی تبانی در بوشهر. سپاهان با تیم دومش به میدان سایپا آمد.سایپا برد ودر لیگ ماند. امیر هم جشن قهرمانی برپا کرد.شاید اگر سپاهان با تمام قوا به میدان می آمد سایپا با 34 امتیاز جای پاس 35 امتیازی را می گرفت.


فوتبالــــــــ ـــــته - هفته پایانی لیگ برتر با اتفاقات بسیاری همراه بود.مرور آنچه در 9بازی رقم خورد می تواند جالب باشد.
1-پرسپولیس با علی دایی بغضش ترکید وپیکان را از لیگ برتر خارج کرد.اتفاقاتی که این روزها در اردوی این تیم افتاده این ذهنیت را به وجود می آورد که سرخپوشان نتوانند حسن ختام خوبی داشته باشند اما با برد پرگل آنها،لیگ بی پیکان شد.
2-مظلومی نه تنها نایب قهرمانی خودش را قطعی کرد که سبب شد پاس هم در حالی که با راه آهن وشاهین هم امتیاز بود به دلیل تفاضل گل ضعیفش با لیگ برتر وداع کرد. همدانی ها به شدت علیه شاهین بوشهر شعار می دادند!
3-ذوب آهن برد و با این بردآنها در رده سوم ایستادند تا به نوعی از نایب قهرمانی ها رهایی یابند.در نقطه مقابل استیل آذین که مدتهاست سقوط کرده هم بلاتکلیف است. هدایتی از تیمداری در لیگ برتر حرف زده ولی معلوم نیست که چگونه ودر چه قالبی قرار است برگردد.
4-صبا با دوگل مغلوب ملوان شد.این تیم کوچ کرده برخلاف دوتیم دیگرعاقبت به خیر شد وملوان هم در ادامه روند خوب این فصلش لیگ را به خوبی به پایان رساند.
5-شهرداری به فولاد باخت. گلهای رضا نوروزی در تبریز او را صاحب رکوردی جاودانه کرد. درخشان هم با حفظ تیم تبریزی کار بزرگی انجام داد.
6-راه آهن در حالی که در خانه از مس با دوگل عقب بود اما توانست کار را به تساوی بکشاند.متوسل زاده یک پنالتی رابرای لوکوموتیو رانان از دست داد اما این تیم هم ماند. تیمی که مشخص نیست متعلق به تهران است یا شهرری ،حالا پرونده ای هم در سازمان خصوصی سازی دارد. این تیم در لیگ یازدهم چه نامی خواهد داشت؟آیا هدایتی قرار است در فرابورس آن را بخرد؟
7-نفت با شاغلام دادآبادانی ها را درآورد.تراکتور از روی نفت گذشت اما این برد در آبادان نتوانست بلیت آسیا را برای کمالوند وشاگردانش اوکی کند.
8-محور اتفاقات در بندر بود.شاهین که نیاز به تساوی داشت بدترین فوتبال این فصلش را ارئه دادودر واپسین ثانیه ها باخت. این باخت برای شاهین مشکلی ایجاد نکرد امانفت را در لیگ نگه داشت وفانوس سقوط را به دست پاس داد.شعار تبانی تبانی  از سوی بوشهری ها سرداده شد،ستارومهدی نوری ومرزبان هو شدند واین قانون فیفا را تایید کردند که  دو تیم هم خانواده نباید در یک لیگ حضور داشته باشند.شاهین تفاضل گل خوبش را مدیون استیلی است که هرگاه هم باخت با اختلاف یک گل بود.شاید آنها اگر از ابتدای فصل و در دوران مدیریت کنگانی هم مانند این اواخر پولدار بودند سرنوشتشان به روز آخرنمی کشید.این جمله را امروزتماشاگران معترض بوشهری با صدای بلند در ورزشگاه فریاد زدند
9-سپاهان با تیم دومش به میدان سایپا آمد.سایپا برد ودر لیگ ماند. امیر هم جشن قهرمانی برپا کرد.شاید اگر سپاهان با تمام قوا به میدان می آمد سایپا با 34 امتیاز جای پاس 35 امتیازی را می گرفت.پاسی ها با مدیر روستا نتایج خوبی گرفتند اما تاوان عملکرد یاوری را پس می دهند.یاوری که سال قبل شاهین را در لیگ حفظ کرده بود این فصل هم با نتایجی که در پاس گرفت باعث شد تیم همدانی به بوشهری ها نرسد وبه نوعی بازهم سند ماندگاری شاهین را امضا کرد.طبقه بندی: لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 31 اردیبهشت 1390
نتایج آخرین هفته لیگ برتر ایران


سایپا  2 - 1  سپاهان

ذوب آهن  2 - 0  استیل آذین

پاس  0 - 2  استقلال

نفت آبادان  1 - 3  تراکتورسازی
پرسپولیس  5 - 1  پیکان
شهرداری تبریز  0 - 2  فولاد
راه آهن  2 - 2  مس
ملوان  2 - 0  صبای قم

شاهین  0 - 1  نفت تهرانطبقه بندی: لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 30 اردیبهشت 1390

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران 28 بازیكن را به اردو دعوت كردفوتبالــــــــ ـــــته -  بازیكنان دعوت شده به نخستین اردوی تیم ملی باید روز دوشنبه مورخ 2 خرداد تا 12 ظهر با در دست داشتن گذرنامه در محل هتل اسپیناس خود را به كادر فنی معرفی كنند.

لازم به ذكر است با توجه به دیدارهای حساس تیم امید، تیم هایی كه در گیر لیگ قهرمانان آسیا(ذوب آهن و سپاهان) و تیم هایی كه در گیر مرحله یك چهارم جام حذفی هستند بازیكنی دعوت نشده و در مراحل بعدی از این بازیكنان این تیم ها دعوت می شوند.

اسامی بازیكنان دعوت شده به تفكیك باشگاه ها به شرح زیر است:

استقلال تهران:
امیرحسین صادقی-پژمان منتظری-مجتبی جباری-آرش برهانی-ایمان مبعلی

تراكتورسازی: آندرانیك تیموریان-محمد ابراهیمی-محمد نصرتی-عباس محمدی

مس كرمان: قاسم دهنوی-مصطفی سیفی-مهرداد پولادی

استیل آذین: محمد غلامی-میلاد زنید پور

شهرداری تبریز: سعید دقیقی-میثم بائو

راه آهن: حسن رودباریان-بهادر عبدی

فولاد خوزستان: رضا نوروزی-علی حمودی

ملوان بندر انزلی: پژمان نوری-مهرداد اولادی

سایپا: عباس محمد رضایی

صبای قم: مرتضی كاشی

نفت آبادان: روح ا... عرب

شاهین بوشهر: عبدا...كرمی

پیكان: ابراهیم میرزاپور

شالكه آلمان: علی كریمیطبقه بندی: تیم ملی ایـــران، 
ارسال توسط footballete
بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390
اسامی محرومان آخرین هفته لیگ برترفوتبالــــــــ ـــــته - اسامی بازیكنان سه‌اخطاره و محروم آخرین هفته لیگ برتر اعلام شد.
محمدرضا خلعتبری (ذوب‌آهن)، مهدی محمدزاده و محمدحسین مهرآزما (نفت تهران)، هادی عقیلی (سپاهان)، مهرداد جماعتی (فولاد)، امیر میربزرگی (پیكان)، ریكاردو دسوزا (راه‌آهن)، محسن ایران‌نژاد (شاهین بوشهر)، مرتضی هاشمی‌زاده (صبای قم)، حنیف عمران‌زاده (استقلال تهران) با دریافت سومین كارت زرد و حسن اشجاری و محمداسماعیل نظری (استیل‌آذین) با دریافت كارت قرمز در هفته قبل از بازی‌های این هفته محروم هستند
.طبقه بندی: لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
(تعداد کل صفحات:8)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...]  

دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات