تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - ایران 3 - 0 اندونزی
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 شهریور 1390

ایران با دو گل جواد نکونام و تک گل آندو تیموریان در حضور 75 هزار تماشاگر اندونزی را از پیش رو برداشت


فوتبالــــــــ ـــــته - جمعه 11شهریور 1390، ورزشگاه آزادی، ساعت 20

تماشاگر: 75800 نفر

ایران : سید مهدی رحمتی - جلال حسینی - هادی عقیلی - خسرو حیدری - مهرداد پولادی - نکونام - قاسم حدادی فر ( تیموریان از دقیقه 68 ) - علی کریمی - غلامرضا رضایی ( حسین ماهینی از دقیقه 62 ) خلعتبری ( احسان حاج صفی از دقیقه 63 ) - فرهاد مجیدی

گل​ها: نکونام(51 و 73)، تیموریان(86)

شرح بازی:

در شبی که بیش از 75هزارنفر تماشاگر با شور و هیجان زیادی که به مسابقه داده بودند یاران کی​روش با زدن 3گل در نیمه دوم این مسابقه تا حدودی توانستند تماشاگران را راضی به خانه بفرستند. البته انتظار می​رفت که تیم ملی با توجه به حضور غیرقابل پیش​بینی تماشاگران بازی بهتری را از خود ارائه می​داد اما این اتفاق در نیمه اول هرگز رخ نداد و در نیمه دوم هم به غیر از دو ضربه ایستگاهی که نکونام با ضربه سر به گل تبدیل کرد و گل تیموریان بازی چندان تماشاگر پسندی را مشاهده نکردیم. نکته قابل توجه بازی نسبتاً​ متوسط کریمی و مجیدی در تیم ملی ایران بود.

شرح گل​ها:

1ـ0(ایران): دقیقه 51 روی ضربه ایستگاهی و ارسال خسرو حیدری این کاپیتان تیم ملی ایران بود که با ضربه سر آرامش را به جمع ایرانیان آورد.

2ـ0(ایران): دقیقه 73 باز هم یک ضربه ایستگاهی و این​بار از جناح چپ توسط تیموریان به روی دروازه ارسال شد که نکونام با ضربه سر بسیار زیبا گل دوم تیم ایران را به ثمر رساند.

3ـ0(ایران): دقیقه 86 این گل را باید به نام بازیکنان تعویضی کی​روش ثبت کرد. حسینی ماهینی که در نیمه دوم جانشین غلامرضا رضایی شد با نفوذ خود یک پاس خوب برای تیموریان ارسال کرد. آندو هم که بعد از مصدومیت حدادی​فر وارد زمین شده بود با یک ضربه نرم و تکنیکی گل سوم ایران را به ثمر رساند.

بهترین بازیکن: جواد نکونام و آندرانیک تیموریان؛ کمتر کسی پیدا می​شود که بازیکن دیگری به غیر از نکونام را به عنوان مرد برتر امشب معرفی کند. نکونام با دو ضربه سر قفل دروازه اندونزی را گشود اما در کنار او نباید از بازی بسیار موثر آندرانیک تیموریان گذشت او با 20دقیقه بازی در نیمه دوم یک پاس گل و یک گل به ثمر رساند.

اتفاق ویژه: مردان ویژه مسابقه امشب ایران همه آن 75هزارنفری بودند که با حضور غیرقابل پیش​بینی و پرشور خود فضای دیگری به فوتبال ایران بخشیدند. البته در این میان نباید نقش کی​روش را نادیده گرفت. او در این مدت همواره در مصاحبه​های مختلف از ایرانیان خواست که برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه آزادی بیایند. با کی​روش و این تیم می​توان انتظار روزهای بهتری را داشت.

* برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: تیم ملی ایـــران، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی