تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - حنیف عمران زاده: امیدوارم چهارشنبه شب 100 هزار نفر به ورزشگاه آزادی بیایند...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

امیدوارم پرسپولیس به اوج برسد تا پس از شکست مقابل استقلال بهانه نداشته باشند.فوتبالــــــــ ـــــته - حنیف عمران‌زاده از عناصر مهم خط دفاعی استقلال محسوب می‌شود که در سه بازی گذشته هم عملکرد قابل قبولی داشته است. عمران‌زاده مثل فصل گذشته باز هم اطمینان دارد که تیمش بازی با پرسپولیس را با پیروزی پشت سر خواهد گذاشت. او در مورد مسائل حاشیه‌ای دیدار با مس کرمان هم حرف می‌زند.

بازی با مس چطور بود؟

بازی بسیار سختی بود. مس در خانه خودش بازی می‌کرد و صمد مرفاوی هم تا حدود زیادی از استقلال شناخت داشت. با این حال ما خوب کار کردیم و توانستیم با تعویض طلایی پرویز مظلومی در نهایت بازی را ببریم.

خیلی‌ها معتقدند استقلال امسال قهرمان خواهد شد. آیا تو هم همین نظر را داری؟

آنهایی که این حرف را می‌زنند به این دلیل است که استقلال امسال خیلی خوب بسته شده است. از طرفی تیم ما از حمایت‌های تماشاگران هم سود می‌برد. با این حال معتقدم تیم‌هایی مثل ذوب آهن، سپاهان، سایپا، پرسپولیس، تراکتورسازی و حتی داماش گیلان هم می‌توانند جزو مدعیان قهرمانی باشند.

بعد از بازی با مس کرمان صمد مرفاوی در مصاحبه‌های خود اعلام کرد که تیم شما با تقلب و امداد غیبی پیروز شده است. نظر تو در این مورد چیست؟

ما با امداد غیبی پیروز نشدیم. ما فقط با همدلی بازیکنان و تلاش خودمان به پیروزی رسیدیم.

حرف‌های مرفاوی حرف وحدیث‌های زیادی را به وجود آورده است. او به نوعی معتقد است که مظلومی با جادوگر در ارتباط است، نظر تو چیست؟

پرویزخان با خدا ارتباط دارد نه جادوگر. من دومین سالی است که با مظلومی کار می‌کنم و این چیزها را در اطراف او ندیده‌ام. وقتی آدم خودش می‌تواند به دنبال موفقیت باشد و به هدفش برسد، دیگر جادوگر چه معنایی دارد. ما دنبال این چرندیات نیستیم.

 راستی پرسپولیس تیم رقیب‌تان اوضاع خوبی ندارد و شاید این به نفع شما باشد. درست است؟

پرسپولیس تیم خوبی دارد و از یک کادرفنی قوی سود می‌برد. امیدوارم این تیم هر چه زودتر به روزهای اوج برسد. چون ما دوست نداریم در دربی در شرایطی مقابل پرسپولیس قرار بگیریم که آنها ضعیف باشند. امیدوارم پرسپولیس به اوج برسد تا بهانه‌ای برای شکست مقابل ما نداشته باشد.

مثل اینکه خیلی از برد استقلال در دربی مطمئنی؟

بله، فکر می‌کنم دوباره این تیم را شکست خواهیم داد.

از حالا کری خواندن را شروع کردی؟

خیر ولی من به تیم خودمان اعتقاد دارم.

از عملکرد خودت در سه بازی اخیر راضی هستی؟

در این مورد باید کادرفنی نظر بدهد. ولی فکر می‌کنم همه چیز خوب پیش می‌رود. پارسال ساختار دفاعی ما تا حدودی مشکل داشت ولی فکر می‌کنم امسال شرایط بهتر شده است.

بازی با فجرسپاسی را چطور می‌بینی؟

آنها تیم جوان و با انگیزه‌ای دارند و می‌خواهند در این بازی که پخش مستقیم است خودشان را نشان دهند. با این حال ما باید این سه امتیاز را بگیریم و امیدوارم 100هزارتماشاگر به ورزشگاه آزادی بیایند.
* برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.طبقه بندی: استقـــلال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی