فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 23 مرداد 1390

شما دیدید که سپاهان فصل گذشته تا هفته هفتم نتیجه نگرفت ولی در نهایت قهرمان شد.

فوتبالــــــــ ـــــته - مهرداد اولادی این روزها به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا دوران نقاهت را پشت سر می گذارد او خیلی خوش شانس بود که این آسیب دیدگی چندان جدی نیست و شاید مهرداد تا یک ماه و نیم  یا دو ماه دیگر شرایط بازی را پیدا کند.

وضعیت فعلی ات چطور است؟

من صبح و بعدازظهر نزد دکتر طباطبایی مراحل درمانی را پشت سر می گذارم. یکسری حرکات را با وزنه انجام می دهم، استخر و آب درمانی را از دیروز شروع کردم و برنامه های دیگری مثل ماساژ و فیزیوتراپی هم در دستور کارم قرار دارد.

مثل اینکه این آسیب دیدگی سخت تر از آن چیزی بود که تصور می کردیم؟

لیگامنت مچ پای من پاره شد و قوزک پایم تا مرز شکستگی پیش رفت. من هنوز هم در راه رفتن مشکل دارم و درد مچم نمی دانم چرا از بین نمی رود. با این وضعیت بعید می دانم زودتر از یک و نیم تا دو ماه به میادین فوتبال برگردم. من خیلی شانس آوردم که مثل میداودی مصدوم نشدم. در بازی شاهین بوشهر مچ پایم را تیب کردم. یعنی دور مچم چسب پیچیدم. مطمئن باشید اگر قبل از بازی چسب نمی زدم 8ما خانه نشین می شدم. باز هم خدا را شکر می کنم که اتفاق بدتری نیفتاد، البته مشکل دیگری هم دارم و آن هم مصدومیت کتفم است.

هنوز خوب نشده؟

خیر، من هنوز اذیت می شوم  و واقعا کلافه شده ام. من مقابل ملوان در شرایطی به میدان رفتم که نباید بازی می کردم. من برای پرسپولیس تعصب خودم را همیشه نشان می دهم ولی متأسفانه یادم نمی رود که بعضی ها در همان ابتدای لیگ وقتی بحث پیشنهادهای خارجی را مطرح کردند گفتند که اولادی دروغ می گوید. من فصل آینده ثابت خواهم کرد که چه کسی دروغ می گوید و چه کسی راست می گوید.من انگیزه های زیادی در پرسپولیس دارم و در همین مدت کم که دوران مصدومیت را پشت سر گذاشتم دلم برای پرسپولیس تنگ شده است. فقط امیدوارم خیلی زود برگردم.

در مورد وضعیت بحرانی این تیم چه صحبتی داری؟

مطمئن باشید پرسپولیس خیلی زود به دوران اوج بازخواهد گشت. شما دیدید که سپاهان فصل گذشته تا هفته هفتم نتیجه نگرفت ولی در نهایت قهرمان شد. به نظر من هواداران پرسپولیس باید صبور باشند و این اصلا درست نیست که مقابل مربیان و بازیکنان فعلی، مربی فصل گذشته را تشویق کنند. آنها باید از تیم خود حمایت کنند و مطمئنا روزهای خوب پرسپولیس را خواهند دید.


* برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: پرسپولیـــس، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic