تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - مهدوی کیا: به آزادی می آییم تا استقلال را ببریم...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 15 مرداد 1390

همه پیش‌بینی می‌كردند كه در چنین شرایطی دایی تشویق شود. به هر حال پرسپولیس تیم خوب و پرتماشاگری است و در هفته‌های بعد بهتر هم می‌شود. آقای دایی هم در راه‌آهن كارش را انجام می‌دهد.فوتبالــــــــ ـــــته - مهدی مهدوی‌كیا روزهای جدیدی را در داماش گیلان تجربه می‌كند. او فصل ناموفقی را در استیل‌آذین پشت سر گذاشته اما با تیم جدیدش دنبال روزهای خوب است.
تساوی در اولین بازی لیگ آن هم در خانه از نظر او طبیعی بود اما معتقد است كه داماش گیلان هر هفته بهتر خواهد شد.او در مورد تساوی مقابل صنعت نفت آبادان می گوید:«بازی اول بود و زیاد جالب از كار در نیامد. هوا واقعا وحشتناك و گرم بود و حتی مردم رشت هم می‌گفتند كه چنین گرمایی در این شهر بی‌سابقه بوده. در مجموع بازی جالب نبود و هر 2 تیم فوتبالی را كه می‌خواستند، نتوانستند به نمایش بگذارند البته این اتفاق كاملا طبیعی بود چون به خاطر بدنسازی، شادابی لازم در بدن بازیكنان نبود اما شرایط در هفته‌های بعد بهتر خواهد شد.»
 او ادامه می دهد:«صنعت نفت به نظر من تیم خوبی بود البته به دلیل آب و هوای آبادان شاید به نوعی آنها به این آب و هوا عادت داشتند. صنعت نفت در این دیدار خیلی دوید و خیلی كار كرد اما به خاطر سنگینی بدن بازیكنان فوتبال خوبی از كار درنیامد.ما از نتیجه راضی‌ نبودیم اما در شروع لیگ چنین مسائلی طبیعی است و باید چند هفته بگذرد تا شرایط بهتر شود.»
 مهدوی کیا همانطور كه گفته بود، بازوبند كاپیتانی را مهدوی به بازو بست.او در این مورد می گوید:«خودم چنین پیشنهادی داده بودم و مشكل خاصی نیست. زیاد از بازوبند خوشم نمی‌آید و به همین دلیل كناره‌گیری كردم. این تصمیم را از قبل گرفته بودم و اعلام هم كردم. حرف من یكی است و 2 تا نمی‌شود.»
بازی بعدی داماش با استقلال در تهران است که کیا مورد این بازی می گوید:«قطعا بازی سختی است اما به آزادی می‌آییم تا دست پر برگردیم و استقلال را ببریم.ما شرایط خوبی داریم و امیدواریم نتیجه خوبی كسب كنیم.»
 از مهدی می خواهیم درباره پرسپولیس حرف بزند.پس از گل ملوان علی دایی به‌شدت تشویق شد کی کیادر این مورد می گوید:«این مسائل ربطی به من ندارد. همه پیش‌بینی می‌كردند كه در چنین شرایطی دایی تشویق شود. به هر حال پرسپولیس تیم خوب و پرتماشاگری است و در هفته‌های بعد بهتر هم می‌شود. آقای دایی هم در راه‌آهن كارش را انجام می‌دهد.این تیم همیشه پرحاشیه بوده و امسال حاشیه‌هایش بیشتر هم خواهد بود اما با توجه به شرایطی كه دارد هر هفته وضعیت تیم بهتر می‌شود.»


* برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی