تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - جاسم کرار: دیگر حاشیه ‌سازی‌ نمی کنم...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 14 مرداد 1390

فقط دوست دارم زودتر برگردم و بازی كنمفوتبالــــــــ ـــــته - باشگاه استقلال با وجود اینكه پس از عقد قرارداد با كرار جاسم اعلام كرده بود پیگیر كاهش محرومیت 5 جلسه‌ای این بازیكن نمی‌شود اما 2 روز پیش ‌نامه‌ای به سازمان لیگ ارسال كرد تا شاید یكی، دو جلسه از محرومیت كرار جاسم را ببخشد.
اقدام تازه باشگاه استقلال برای كاهش محرومیت كرار جاسم خوشحالی این بازیكن عراقی را در پی داشته است. شاید به خاطر همین است كه كرار جاسم تصمیم گرفته زودتر از قرار قبلی خود به تهران بیاید و در تمرین‌های استقلال شركت كند. کرار در مورد عدم حضورش در ایران می گوید:«‌ من منتظرم تا ویزای ورودم به ایران تمدید بشود. دلیل اینكه تا الان تاخیر داشتم همین است. از طرفی می‌خواهم خانواده‌ام را هم به تهران بیاورم، برای همین منتظر ماندم تا كارهای مربوط به سفرم هرچه زودتر انجام بشود.به احتمال راوان تا یکی دو روز آینده می آیم.»
 او در مورد اینکه باشگاه استقلال برای كاهش محرومیتش اقدام كرده ادامه می دهد:«‌ اگر این كار را بكنند كه خیلی خوشحال می‌شوم. احساس می‌كنم اگر باشگاه اقدام كند محرومیتم كم می‌شود.اتفاقات تلخ فصل قبل همیشه ذهنم را آزار می‌دهد. باور كنید پس از بازی آخر مقابل صبای قم مدام خودم را سرزنش می‌كردم. آن روز اصلا قصد تحریك هواداران را نداشتم اما ناخودآگاه اتفاقاتی افتاد كه موجب محرومیت دوباره‌ام شد.‌ آن اتفاقات برای من تجربه شد تا دیگر حاشیه‌سازی‌ها را تكرار نكنم. این محرومیت آنقدر به من سخت می‌گذرد كه اگر بدترین اتفاقات هم بیفتد من وارد ماجرا نمی‌شوم. فقط دوست دارم زودتر برگردم و بازی كنم، به خصوص مقابل هواداران استقلال.»
کرار در قسمتی از حرف هایش می گوید:«‌ استقلال تیم بزرگی در قاره آسیا است. یكی از دلایلی كه باعث شد استقلال را انتخاب كنم حضور در لیگ قهرمانان آسیا است. می‌دانم اینجا توجه زیاد است و بازیكنان زیر ذره‌بین قرار دارند اما من خودم را برای كنترل حاشیه‌هایی كه ممكن است در استقلال وجود داشته باشد آماده كردم.»
او در مورد بر تن کردن پیراهن شماره 13 می گوید:«‌‌‌ خب، من این شماره را دوست داشتم و وقتی قرارداد بستم گفتم شماره 13 را می‌خواهم.»
درباره پست بازی کرار ابهام‌های زیادی وجود دارد. خودش در این خصوص می گوید:«‌ من بازیكن تك پستی نیستم. در گوش چپ، گوش راست و هافبك پشت مهاجم و طراح بازی می‌كنم اما به طور كلی دوست دارم بازیكن آزاد باشم و به همه جا سرك بكشم. فكر می‌كنم اگر مربیان استقلال من را در زمین آزاد بگذارند عملكرد بسیار بهتری خواهم داشت.»


* برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: استقـــلال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی