تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - خسرو حیدری: رفتن من به استقلال را قطعی بدانید...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 27 تیر 1390

شما رفتن من به استقلال را قطعی بدانید.فوتبالــــــــ ـــــته - هافبك تیم سپاهان در مورد شایعات مختلف پیرامون منصرف شدنش از بازگشت به تیم استقلال گفت: از رفتن به استقلال منصرف نشدم و مطمئن باشید در یكی دو روز آینده وضعیتم برای حضور در استقلال مشخص می‌شود.
خسرو حیدری پیرامون شایعات مختلف در مورد منصرف شدنش برای بازگشت به تیم استقلال می‌گوید: چه كسی گفته كه از رفتن به تیم استقلال منصرف شده‌ام؟ هیچ مشكلی در مورد بازگشتم به استقلال وجود ندارد و طی امروز و فردا همه چیز قطعی می‌شود بنابراین شما رفتن من به استقلال را قطعی بدانید.
وی كه در روزهای گذشته منتظر بازگشت رئیس سازمان لیگ از سفر كربلا بوده است، ادامه می‌دهد: عزیز محمدی و علیپور امروز به ایران باز می‌گردند تا تكلیفم را مشخص كنند. در حال حاضر كاری به دو باشگاه ندارم و تنها منتظرم تكلیفم از سوی سازمان لیگ مشخص شود.
هافبك سابق تیم استقلال در مورد مبلغ رضایتنامه‌اش از سپاهان و اینكه گفته می‌شود سپاهان ۲۰۰ میلیون از او برای رضایتنامه‌اش دریافت كرده است، اضافه می‌كند: این مسئله صحت ندارد و سپاهان برای صدور رضایتنامه‌ام ۲۰۰ میلیون نخواسته اما باید در روزهای آینده با این باشگاه توافق كنم و رضایتنامه‌ام را دریافت كنم.
وی می‌گوید: از الان مرا استقلالی بدانید زیرا ظرف امروز و فردا تكلیفم مشخص می‌شود و به تیم استقلال باز خواهم گشت.
طبقه بندی: حواشی نقل و انتقـــالات،  استقـــلال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی