تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - ایران 1 - 0 ماداگاسکار
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 26 تیر 1390

اتفاق خاص سكوها شعار علیه رئیس فدراسیون و همچنین مهاجم شماره10 تیم ملی بود. كریم انصاری‌فرد به‌دلیل ماندن در سایپا مهره منفور هواداران قرمز و آبی است.

گل‌: سیدجلال حسینی(18)

ورزشگاه آزادی تهران- یكشنبه 26تیرماه 1390- بازی تداركاتی

تماشاگر: حدود 20 هزار نفر

داور: هدایت ممبینی

تیم ملی ایران: مهدی رحمتی- هادی عقیلی- جلال حسینی- احسان حاج‌صفی(46-مهرداد پولادی)- خسرو حیدری- علی كریمی(68- مازیار زارع)- پژمان نوری(80- محمد قاضی)- میثم بائو(46-قاسم حدادی‌فر)- هادی نوروزی(68- حسین ماهینی)- كریم انصاری‌فر- مهرداد اولادی(46-سعید دقیقی

اولین بازی رسمی تیم ملی تحت هدایت كارلوس كی‌روش مقابل حریفی برگزار شد كه برای اهالی فوتبال كشورمان كاملا ناشناخته بود. ماداگاسكار با رتبه سه‌رقمی خود در جدول فیفا از قاره آفریقا به تهران آمد تا تیم ملی را قبل از بازی مقابل مالدیو محك بزند.

اولین خطر بازی را حریف سیه‌چرده‌ در همان اولین دقیقه بازی ایجاد كرد اما شاگردان كی‌روش به مرور بازی را در اختیار گرفته و به سمت دروازه حریف به حركت درآمدند. هرچند باید گفت برتری تیم ملی ایران بر حریف گمنام خود تنها به در اختیار داشتن توپ خلاصه می‌شد و در سرتاسر بازی به‌خصوص در نیمه اول حملات ایران به ندرت منجر به خلق موقعیت گل بر روی دروازه حریف می‌شد.

آنچه از بازی تیم ملی به وضوح مشخص بود عدم آمادگی بدنی بازیكنان به دلیل فصل بدنسازی و ناهماهنگی در بیشتر نقاط به‌خاطر استفاده از یك تركیب جدید بود. باید اذعان كرد كی‌روش برای هماهنگ كردن این تیم راه درازی در پیش خواهد داشت چون او هنوز تركیب‌های دونفره و سه‌نفره خود را پیدا نكرده است.

شرح گل:

دقیقه18: پرتاب اوت از جناح راست خط دفاعی ماداگاسكار توسط حاج‌صفی انجام شد تا جلال حسینی مدافع پیش‌تاخته تیم ملی با ضربه سر دروازه حریف را باز كند.

اتفاق ویژه:

اگرچه تیم ملی ایران نتیجه چندان رضایت‌بخشی در مقابل حریف به دست نیاورد اما بازیكنان ما باید راضی باشند كه این بازی را به سلامتی و بدون مصدومیت به پایان بردند. بازیكنان ماداگاسكار كه علاقه فراوانی به بازی فیزیكی نشان می‌دادند بارها برای متوقف كردن بازیكنان ایران به خطاهای شدید متوسل شدند. شاید مدل بازی این تیم ماكت خوبی از بازی مقابل مالدیو به دست مربیان داده باشد.

بهترین بازیكن:

تیم ملی ایران بازی چندان خوبی ارائه نكرد و چهره درخشانی هم در تركیب خود نداشت، هرچند می‌توان به بازی باانگیزه علی كریمی تا لحظه‌ای كه در میدان حضور داشت اشاره كرد. اما عنوان بهترین بازیكن را به‌خاطر صلابت در دفاع و گلزنی در تنها موقعیت به‌دست آمده تقدیم می‌كنیم به سیدجلال حسینی، اولین گلزن رسمی تیم ملی در دوران مربیگری كارلوس كی‌روش.


*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.

ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی