تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - مسی: از شعار‌های هواداران ناراحت می‌شوم...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 25 تیر 1390
این شعارها منجر به کناره‌گیری‌ام از تیم‌ ملی نخواهد شدفوتبالــــــــ ـــــته - ستاره آرژانتینی گفت که انتقاد‌های اخیر که به دنبال دو بازی اول این تیم در کوپا آمریکا از وی شد او را ناراحت کرده است اما منجر به کناره‌گیری‌اش از بازی در تیم‌ ملی نخواهد شد.

مهاجم آبی‌ ـ اناری‌ها در نشست‌ خبری افزود: این برای اولین بازی است که روزنامه‌های آرژانتینی با من این چنین رفتار می‌کنند، با چنین جو و شرایطی آشنا هستم. اما این منجر به تغییر تصمیم برای بازی در تیم ملی نمی‌شود. به تیم ملی آمده‌ام چرا که به بازی کردن در آن علاقمند هستم و همواره برای نمایش بهتر، تمام تلاش‌ خود را به کار خواهم بست.

بهترین بازیکن دو سال اخیر فوتبال جهان اعتراف کرد: انتقاد‌ها و شعار‌های تماشاگران من و تمام تیم را ناراحت و اندوهگین می‌سازد اما باید بدانیم همیشه کارها بر وفق مراد پیش نمی‌رود. هیچ کس نمی‌خواهد در ورزشگاه‌ها هو شود، ما می‌خواهیم بهترین نمایش را در زمین داشته باشیم اما همیشه امور طبق خواسته ما پیش نمی‌رود. ما از این انتقاد‌ها بسیار ناراحت می‌شویم اما در عین حال چنین انتقادهایی کارساز خواهد بود و به نمایش بهتر تیم در بازی‌های آینده کمک خواهد کرد.

وی درباره دو بازی اول این تیم مقابل بولیوی و کلمبیا گفت:‌ در آن دو بازی بد ظاهر شدیم و موفق نبودیم. از نمایش خود راضی نبود‌م و از خودم انتقاد کردم همچنان که هرگاه در باشگاه نیز موفق نمی‌شدیم از خود انتقاد می‌کردم. این برای اولین بار نیست که نمایش خوبی در زمین نداشته‌ایم، بسیاری از اوقات در بارسلونا نیز بد ظاهر شده‌ام. اما تمام تلاش‌ خود را کرده‌ام تا بر شرایط فائق آیم و به روز‌های خوب خود برگردم.

مسی درباره بازی مقابل کاستاریکا گفت: خوشبختانه در این بازی همه چیز تغییر کرد و نمایش خوبی داشتیم، امیدوارم در دیدار مقابل اورگوئه هم بهتر ظاهر شویم.

دیدار آرژانتین مقابل اروگوئه بامداد فردا در ورزشگاه سانتا در 500 کیلومتری بوینس آیرس برگزار خواهد شد. برنده این دیدار به مصاف برنده کلمبیا و پرو خواهد رفت.


*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: دنیای فوتبـــال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی