تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - فراز کمالوند: با وسواس بازیكن می‌گیرم تا پاس لیگ برتری شود...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

امسال دیگر نوبت قهرمانی تراكتور استفوتبالــــــــ ـــــته - فراز كمالوند در حال آماده كردن یك تیم پرقدرت است و می‌خواهد پاس همدان را دوباره به لیگ برتر بیاورد.
او كه تجربه این كار را با تراكتورسازی و شیرین‌فراز كرمانشاه دارد در مورد وضعیت فعلی پاس می‌گوید:«‌ ما  5بازیكن پاس در فصل گذشته یعنی پویا سیف‌پناهی، نادر احمدی، هادی بلوری، حمید كاظمی و محسن ربیع‌خواه را حفظ كردیم و در حال حاضر حضور 6 بازیكن هم در پاس قطعی شده است. ما علی جلیلی، علی میرشفیعیان، بابك رضی، علی نظرمحمدی، علی قربانی و احمد پاسی را جذب كرده‌ایم و حداقل   10 بازیكن دیگر هم می‌خواهیم. من در انتخاب بازیكن وسواس هستم چون می‌خواهم پاس لیگ برتری شود. پاس آخرین تیم ایرانی است كه در آسیا قهرمان شد و جایگاه خاصی در فوتبال ایران دارد. حالا می‌خواهیم این تیم دوباره با زحمت خودش به لیگ برتر برگردد تا حرف و حدیثی هم باقی نماند ولی مسئولان استان، مردم همدان و مسئولان باشگاه هم باید از پاس
كمالوند در پاسخ به این سوال كه فكر نمی‌كنید تراكتورسازی تیم سابق‌تان در فصل نقل و انتقالات آنطور كه انتظار می‌رفت قوی عمل نكرد خاطرنشان می‌كند:« من تراكتورسازی را دوست دارم و از روزی كه جدا شدم یك كلمه هم در مورد این تیم صحبت نكردم. به نظر من امسال شرایط برای قهرمانی تراكتور فراهم است چون بهترین مربی ایران به این تیم آمده در ضمن بودجه تراكتورسازی 2.5 برابر شده است. تراكتور امسال بالای 10میلیارد هزینه كرده و بازیكنان خوبی به این تیم آمده‌اند. آقای جعفری هم برای این تیم زحمت می‌كشد و هواداران تراكتور حالا منتظر قهرمانی تیمشان هستند. تمامی شرایط برای قهرمان شدن تراكتور فراهم است و امسال نوبت این تیم است كه قهرمان شود.»


*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: پاس همـــدان،  لیگ دسته یـــک، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی