تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - حمید استیلی: از سختی کار واهمه ای ندارم...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 4 تیر 1390
به این جمع بندی رسیدیم که گلرهای خودمان را حفظ کنیمفوتبالــــــــ ـــــته - حمید استیلی سرمربی این فصل پرسپولیس از لزوم آرامش در تیمش می گوید.او  آینده روشنی را برای تیمش متصور است. گفته های تازه این مربی را بخوانید:
پرسپولیسی ها بی صبرانه منتظر تعیین تکلیف نفرات تازه تیمشان هستند.
ما با علی کریمی که تمام کرده ایم، دنبال مهدی کیانی بودیم که در تراکتور ماند.پژمان نوری، انصاری فرد، اولادی وسید جلال را هم می خواهیم.
این خواستن ها به جذب آنها منجر می شود؟
من لیست را به باشگاه داده ام. هم انصاری فر وهم اولادی اعلام کرده اند پیشنهاد خارجی دارند اما باید دید تکلیف آنها چه می شود.
رحمتی از لیست خرید کنار رفت؟
به این جمع بندی رسیدیم که گلرهای خودمان را حفظ کنیم.هم حقیقی وهم احمدی دروازه بان های خوبی هستند وبا آنها تمدید می کنیم.
کاپیتان تیم هم علی کریمی است؟
بله. علی شخصیت کاپیتانی را دارد ومی تواند یک رهبر تمام عیار باشد. من مطمئن هستم هوادارن کریمی دلخواه خود را این فصل می بینند.
بازگشت شیث با برخی اظهار نظرها همراه بود. در مورد این تصمیم هم توضیح می دهید؟
شیث بازیکن بزرگی است وبا تیم قرار داد دارد. شاید در برخی موارد اشتباهی هم داشته باشد.باید اینها را جذب کرد وفرصت داد تا اشتباهاتشان را جبران کنند. مهره سوزی که کار راحتی است.اگر توانستی کسی را برگردانی هنر کرده ای.
حضور کسانی مثل مجتبی زارعی ومحمد منصوری در تیم فصل بعد کمی عجیب است.
نه. عجیب نیست. اینها شاید فصل قبل کمتر بازی کرده اند اما مهره های به درد بخوری هستند. بازیکنی که به تیم ملی رسیده که نباید نابود شود.
رفتنی ها مشخص شده اند؟
تا کنون مهدی شیری، تیاگو، سکوبرت، اشپیتیم،سپهر حیدری از تیم جدا شده اند وجلال اکبری هم که مصدوم است ومی رود.
بحث دستیارانتان هم مطرح است. حضورهنکه شعار نبود؟
نه؛هنکه که بر سر مسائل مالی در حال گفت وگو با باشگاه است. حسین عبدی ومحسن عاشوری هم انشا الله با ما خواهند بود وسعید عزیزیان هم مربی گلرهاست.بهنام ابوالقاسم پور هم به عنوان آنالیزور در کنارتیم است.حشمت خان هم که بزرگ همه ماست ودر حال مذاکره است تا در کنار باشگاه باشد واز تجاربشان بهره ببریم.
هنکه قطعا" یک مترجم هم می خواهد.یک ایرانی مسلط به زبان آلمانی وشاید مرزبان دوست وهمراه همیشگی شما.
مرزبان مربی خوبی است اما قصد استفاده از او را نداریم. مربی بزرگی در سطح هنکه بی شک زبان انگلیسی را می فهمد وخودم برای ارتباط با این زبان مشکلی ندارم.دیگر دوستان هم انگلیسی را خوب صحبت می کنند.
مثلث هافبک های سابق پرسپولیس حسابی جمع است.عبدی، استیلی وعاشوری.
حسین آقا که اطلاعات بسیار خوبی از تیم دارد. محسن هم مثل دوران فوتبالش بسیار باهوش است. انشاالله بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.
حضور در تیم قهرمان یعنی اوج سختی کار.
موافقم. اما من از کار سخت واهمه ای ندارم. قسمت این شد که من سرمربی تیم باشم واز خدا می خواهم شرمنده مردم نشوم.از فردا در آکادمی المپیک کار تمرینات را آغاز می کنیم تا تیم رفته رفته کامل شود.من به تیم امیدوارم.
حرف پایانی؟
به قصد خدمت آمده ام ودست همه کسانی که نیت خدمت دارند را می فشارم.

*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: پرسپولیـــس، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی