تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - کمالوند: بمب انگیزه هستم/ از الان پاس را لیگ برتری بدانید...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

من خودم به این تیم به دید یک تیم لیگ برتری نگاه می کنمفوتبالــــــــ ـــــته - فراز کمالوند به عنوان سرمربی تیم فوتبال پاس همدان منصوب شد تا بسیاری از کارشناسان این تیم را از هم اینک یک گزینه بسیار جدی صعود به لیگ برتر در فصل جدید بدانند.
 کمالوند گفت: برای آنکه به همدان رفته و مربیگری تیم پاس را قبول کنم همه جوانب کار را سنجیدم و از هر حیث این تیم را بررسی و آنالیز کردم. وی ادامه داد: به نظرم رسید که پاس به اندازه کافی پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد. به نظر خودم و همه کسانی که با آن ها مشورت کردم انتخاب پاس هم برای من خوب است و هم برای پاس. به آینده کارم در این تیم خوش بین هستم و فکر می کنم که باید از همین الان این تیم را لی
 کمالوند افزود: از انگیزه بسیار زیادی برای کار کردن مجدد در لیگ یک و با تیم پاس برخوردارم. اگر اغراق نباشم باید بگویم که بمب انگیزه هستم. سرمربی جدید تیم پاس خاطر نشان کرد: من خودم به این تیم به دید یک تیم لیگ برتری نگاه می کنم و از مدیران باشگاه هم خواستم تا با همین دید به این تیم نگاه کنند تا شخصیت لیگ برتری از پاس دور نشود. خوشبختانه مدیریت باشگاه نیز این دیدگاه را قبول دارد.
 وی در خصوص جذب بازیکن برای این تیم نیز گفت: اولویت ما بازیکنانی هستند که از لیگ برتر به این تیم بیایند و یا حداقل سابقه بازی کردن در لیگ برتر را داشته باشند. در نظر داریم حداقل 3 بازیکن بزرگ از لیگ برتر را در سه خط مختلف به این تیم اضافه کنیم که بعد از اتمام مذاکراتمان و حصول توافق نهایی نام آن ها را اعلام می کنیم.


*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.طبقه بندی: پاس همـــدان،  لیگ دسته یـــک، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی