تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - امید ایران 0 - 2 امید عراق
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 2 تیر 1390

ماجرای صعود به المپیك 2012 خیلی زود به پایان رسید

فوتبالــــــــ ـــــته - تیم ملی امید ایران عصر پنجشنبه و پیش چشم 15 هزار تماشاگر خودی، با شكست 2-0 مقابل عراق، از دور مرحله مقدماتی المپیك 2012 لندن حذف شد. این درحالی بود كه امیدها در بازی رفت، عراق را با یك گل در خانه شكست داده بودند و برای اینكه به مرحله گروهی صعود كنند، تنها نیاز به یك مساوی داشتند. اما دو گل امجد راضی، امیدهای ما را ناامید كرد.

منصوریان در این بازی به تركیب بازی رفت دست نزده بود و با تركیب حامد لک، رسول کر، شجاع خلیل‌زاده، احسان حاج صفی، حمید علی عسگری، آرش افشین، کریم انصاری‌فرد، محسن ‏مسلمان، سامان آقازمانی، علی مرزبان و میلاد فخرالدینی به میدان رفت.

امیدهای ایران در نیمه اول، نمایشی ضعیف و دور از انتظار داشتند و بالاخره در دقیقه 35 امجد راضی، روی ارسال زمینی نبیل صالح، به سادگی دروازه ایران را باز كرد.

با آغاز نیمه دوم، كریم انصاری فرد و آرش افشین موقعیت های خوبی را برای جبران نتیجه از دست دادند و بالاخره در شرایطی كه شاگردان منصوریان برای زدن گل بی تابی می كردند، اشتباه فاحش مدافعان میانی و دروازه بان امید، دومین گل را به عراق هدیه كرد.

در پایان این بازی، تماشاگرانی كه از حذف تیم امید عصبانی بودند، علیه كادر فنی و رئیس فدراسیون شعار دادند و خواستار استعفای كفاشیان شدند.

علی سعیدلو هم كه برای تماشای بازی به استادیوم آزادی آمده بود، در دقیقه 80 ورزشگاه را ترك كرد و وقتی با سوالات خبرنگاران مواجه شد، گفت: دلیل عملكرد ضعیف این تیم را از كفاشیان و افشارزاده بپرسید.

*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: تیم ملی ایـــران، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی