تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - قلعه نویی با تراکتور بست...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 خرداد 1390

قلعه‌نویی مذاكره با بازیكنان را هم شروع كرده و گفته می‌شود كریم انصاری‌فرد اولین صید او خواهد بودفوتبالــــــــ ـــــته - امیر قلعه‌نویی سرمربی سابق سپاهان سرانجام بر تردیدهای ذهنی فائق آمد و با تراكتورسازی تبریز قرارداد همكاری امضا كرد.
قلعه‌نویی كه روز گذشته با مدیران سپاهان پای میز مذاكره نشسته بود، سرانجام تصمیم خود را در این زمینه قطعی كرد و قید كار كردن در تیم قهرمان ایران را زد. با وجود اینكه گفته می‌شد او با توجه به قرعه ساده سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا و البته شرایط خاص این تیم در جمع سپاهانی‌ها باقی خواهد ماند اما او در نهایت ترجیح داد در تیم دیگری به فعالیت ادامه دهد.
قلعه‌نویی برای كار در تبریز قصد دارد از یك دستیار بومی استفاده كند كه این بخشی از سیاست همیشگی او در كار كردن در شهرهای مختلف است.
او كه حالا از اصفهان به تبریز می‌رود كار در این فضای جدید را تجربه خواهد كرد فضایی كه البته برای هر مربی‌ای می‌تواند رویایی باشد.
 تراكتورسازی با هواداران بی‌شمارش یكی از مهمترین تیم‌های لیگ برتر است كه حالا با حضور قلعه‌نویی چهره جدی‌تری از یك مدعی را نشان خواهد داد، قلعه‌نویی مذاكره با بازیكنان را هم شروع كرده و گفته می‌شود كریم انصاری‌فرد اولین صید او خواهد بود
.

*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: لیگ برتر ایـــران، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی