تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - قبل از مهدی رحمتی، باید با طالب‌لو و محمدی حرف بزنیم...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 19 خرداد 1390

به سازمان لیگ یک پیشنهاد دادم برای جلوگیری از افزایش کاذب قیمت ها در داخل، آقایان اجازه دهند هر تیم بتواند 5 بازیکن خارجی را جذب کند.


فوتبالــــــــ ـــــته - علی فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال پیشتاز فصل نقل و انتقالات است. او که حالا دومین خرید خود را برای استقلال نهایی کرده است، او درباره آخرین وضعیت استقلال در بازار نقل و انتقالات صحبت کرد. به نظر می‌رسد فتح‌الله‌زاده عزم خود را برای ساخت یک تیم پرستاره‌تر جزم کرده است. چیزی که استقلالی‌ها همیشه از او انتظار دارند. این روزنامه‌نگار سابق که حالا یکی از ثروتمندترین مدیران فوتبال ایران است، با اتکا به درآمدهای شخصی و کمک‌های سازمان، پیش رفته و فعلا در غفلت سایرین، بی‌رقیب است.

*خرید جاسم کرار از سوی باشگاه استقلال شایعاتی را به همراه داشته؛ مثلا اینکه شما 800 میلیون تومان بابت جذب این بازیکن هزینه کرده اید.

- خیر، این شایعات از ریشه بی‌اساس است. ما با یک قیمت متعادل جاسم کرار را جذب کردیم؛ و اگر قرار بود 800 میلیون تومان بابت یک بازیکن بپردازیم با این پول دو بازیکن 400 میلیون تومانی می خریدیم.

*قطعا شما نیز شنیده اید که باشگاه های صنعتی ملزم به رعایت سقف قرارداد شده اند؛ آیا شما نیز تصمیم دارید سقف قراردادها را رعایت کنید؟

- شرایط ما از تیم هایی مثل سپاهان و ذوب آهن حساس تر است، زیرا باشگاه استقلال و باشگاه پرسپولیس تحت نظر مستقیم سازمان تربیت بدنی فعالیت می کنند و بودجه ما نیز از این طریق فراهم می شود، لذا اگر خودمان هم بخواهیم نمی توانیم سقف قراردادها را رعایت نکنیم.

* مذاکره با سیدمهدی رحمتی دروازه بان سپاهان اصفهان در چه مرحله ای است؟

- ما در وهله اول باید صحبت های دو دروازه بان فعلی مان را بشنویم و بعد تصمیم گیری کنیم؛ قرار است فردا(پنجشنبه) با آقایان طالب لو و محمدی صحبت کنم و سپس درباره این قضیه تصمیم بگیریم.

* آندرانیک تیموریان چطور؟

- این بازیکن مورد نظر ما است و مذاکراتی را نیز داشته ایم اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

*شنیده ایم که فرزاد آشوبی با باشگاه داماش گیلان قرارداد داخلی بسته است؛ آیا شما از این قضیه اطلاعی دارید؟

- خیر، البته آقای آشوبی با باشگاه قرارداد دارند و اگر قصد دارد جدا شود باید با ما مذاکره کند.

*بسیاری از کارشناسان معتقدند استقلال در کناره‌های زمین مشکل دارد و می بایست اولویت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات جذب دو بازیکن برای این پست ها باشد، نظر شما دراین باره چیست؟

- اتفاقا ما هم به دنبال این بحث هستیم و شما مطمئن باشید دو بازیکن عالی برای این پست ها جذب خواهیم کرد.

*آیا برای پست ریاست کمیته فنی باشگاه که به مرحوم ناصر حجازی تعلق داشت، برنامه ای دارید؟

- بله، قرار است اوایل هفته آینده با چند پیشکسوت باشگاه در این باره مشورتی داشته باشیم و سپس این مسوولیت را به یک نفر بسپاریم.

*آیا قصد دارید از خارج از کشور هم بازیکنی جذب کنید؟

- هنوز بحثی در این‌باره نشده است اما بنده به سازمان لیگ پیشنهاد دادم که برای جلوگیری از افزایش کاذب قیمت ها در داخل، آقایان اجازه دهند هر تیم بتواند 5 بازیکن خارجی را جذب کند. ضمنا با توجه به قیمت های کاذب در فوتبال ما با تصویب این قانون می توانیم با بهترین قیمت ها، بهترین بازیکنان خارجی را به ایران بیاوریم.


*برای مشاهده عکس در اندازه واقعی عکس را ذخیره کنید.


طبقه بندی: استقـــلال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی