تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - جاسم کرار به استقلال پیوست...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 خرداد 1390

 کرار یکی از صیدهای مهم و به نوعی بمب فتح‌الله‌زاده در فصل نقل و انتقالات است.

فوتبالــــــــ ـــــته - فتح‌الله‌زاده و باشگاه استقلال عزم خود را برای تیمی مدعی برای فصل بعد جزم کرده‌اند تا ناکامی‌های آسیا، لیگ و جام حذفی را جبران و فصلی با جام را به دست بیاورند. در همین حال از مدیرعامل این باشگاه پس از حذف از جام‌حذفی شروع به مذاکره با بازیکنانی سرشناس و خوب لیگ کرده و در این بین با چند بازیکن به توافق رسیده و قراردادهای داخلی را هم با آنها به امضا رساند.

در این بین جاسم کرار عراقی هافبک جنجالی باشگاه تراکتورسازی یکی از صیدهای مهم و به نوعی بمب فتح‌الله‌زاده در فصل نقل و انتقالات تا بدین‌جای کار است. کرار که یکی از هافبک‌های خوب این فصل لیگ و باشگاه تبریزی بود، حالا فصل آینده را در خط هافبک استقلال و کنار دوست صمیمی خود یعنی حوار ملامحمد سپری خواهد کرد.

یکی از نکات مهمی که در قرارداد کرار و باشگاه استقلال وجود دارد، رقم قرارداد این بازیکن است که فتح‌الله‌زاده درباره رقم قرارداد این بازیکن عراقی می‌گوید: «رقم قرارداد کرار طبق سقف قرارداد و قانون لیگ‌برتر است و ما بالای سقف قرارداد با این بازیکن قرارداد نبسته‌ایم.»

ولی این در حالی است که طبق افراد نزدیک به کرار و باشگاه استقلال، رقم قرارداد کرار با آبی‌پوشان را 700 تا 800 میلیون تومان عنوان کرده‌اند که فتح‌الله‌زاده به شدت این رقم قراداد را تکذیب می‌کند.
طبقه بندی: استقـــلال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی