تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - نیکبخت‌واحدی: ستاره می‌مانم و ستاره خواهم مرد...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 11 خرداد 1390

80 کیلو هستم بدون یک‌گرم اضافه وزن

فوتبالــــــــ ـــــته - علیرضا نیکبخت‌واحدی، بازیکن سابق تیم‌های فوتبال ابومسلم ، استقلال ، پرسپولیس و صبای قم که فصل گذشته را از نیمه‌های فصل به دلیل مسائلی از دست داد، بعد از اینکه طی دو روز گذشته از سوی سازمان لیگ مجوز بازی برای فصل بعد لیگ را به دست آورد، عزم خود را جزم کرده تا سال آینده در فوتبال ایران بدرخشد و دوباره تبدیل به ستاره لیگ شود. نیکبخت که پس از محرومیت به دلایل نامعلوم، تمرینات خود را قطع نکرده بود، این روزها خود را در شرایط آرمانی می‌بیند.

نیکبخت می‌گوید: «من از نظر بدنی در شرایط کاملا خوبی هستم و از اینکه دوباره فرصت بازی به دست آوردم، خیلی خوشحالم. من طی این فصل تمرینات انفرادی خودم را به‌طور منظم انجام می‌دادم از هر لحاظ برای بازی در لیگ لحظه شماری می‌کنم تا فصلی متفاوت را به نمایش بگذارم.»

وقتی از نیکبخت درباره شرایط بدنی‌اش سوال می‌کنیم، می‌گوید: «80 کیلو هستم و یک ذره اضافه‌وزن ندارم.»

نیکبخت در پاسخ به این سوال که آیا با تیم‌های لیگ‌برتری مذاکره‌ای برای عقد قرارداد داشته است، گفت: «من در حال حاضر با هیچ تیمی مذاکره نکرده‌ام و منتظر هستم ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. من هنوز نیکبخت‌واحدی هستم؛ بازیکنی که همیشه با جان دل برای تیم‌هایش از جمله پرسپولیس و استقلال بازی کرده است. من امسال می‌خواهم خیلی چیزها را در زمین فوتبال به همه ثابت کنم. من حتی می‌خواهم پیراهن تیم ملی را دوباره به دست بیاورم.»

او در پایان به شوخی می‌گوید: «من ستاره هستم، ستاره خواهم ماند و ستاره خواهم مرد.»
طبقه بندی: دنیای فوتبـــال، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی