تبلیغات
فوتبالــــــــ ـــــته → - تیم امید اكنون باید در اوكراین باشد نه تهران...
فوتبالــــــــ ـــــته →
جدیدترین و مهمترین خبرها ، حواشی و عکس های فوتبال در فوتبالته
عصاره جینسینگ قرمز کره ای قرص افزایش قد ناچرال ولت آمریکا درمان سفیدی مو

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 9 خرداد 1390
سرمربی تیم ملی گفت:‌ من به ایران آمده‌ام كه فوتبال ایران را تغییر بدهم نه آنكه افراد من را تغییر بدهند.

فوتبالــــــــ ـــــته - كارلوس كی‌روش كه امروز در تمرین تیم امید حاضر شده است، در جمع خبرنگاران كه در مورد تیم امید از او پرسیدند اظهار داشت: ما از لحاظ امكانات و برنامه‌ریزی پیشرفت خوبی داشتیم و زمین هم نسبت به گذشته مناسب‌تر شده است. امكانات بسیار بهتر شده است. مربیان خوبی هم آورده‌ایم. با این حال اكنون تیم امید نباید اینجا باشد و در تهران تمرین كند. ما با باشگاه‌ها و فدراسیون هماهنگی‌های لازم را انجام دادیم و خوشحالیم كه آنها با ما همكاری كردند اما از اینكه تیم امید نتوانسته به اوكراین برود بسیار متأسف و ناراحت هستم.

وی ادامه داد: مهمترین چیز برای یك تیم آن است كه بازیكنان را در اختیار داشته باشد. اگر بازیكنان در دسترس نباشند نمی‌توانیم به تیم كاملی دست پیدا كنیم. ما بازیكنان را لازم داشتیم تا در اوكراین حاضر شویم.

سرمربی تیم ملی تأكید كرد:‌ اگر فوتبال ایران می‌خواهد پیشرفت كند همه باید كمك كنند تا یك تیم كاملی داشته باشیم. من به اینجا آمده‌ام تا فوتبال ایران را دگرگون كنم اما حاضر نیستم خودم تغییر كنم و عوض شوم. همه مسئولان باید كمك كنند تا تیم امید موفق شود. امیدوارم نرفتن تیم امید به اوكراین برای آخرین بار باشد كه اتفاق می‌افتد. همه باید كمك كنیم تا تیم ملی به موفقیت برسد.

كی‌روش در پاسخ به این سؤال كه عدم سفر امید به اوكراین چقدر در بازی‌های ایران و عراق در آینده تأثیر خواهد داشت، گفت: این مسئله را در آینده خواهید دید. امیدوارم كه تیم ایران موفق شود ولی اگر موفق نشد مردم بدانند كه تقصیر از ما نبوده است و ما هر كاری كه از دستمان برمی‌آمد و لازم بود انجام داده‌ایم. همه باید كمك كنند. امیدوارم این اتفاق درسی باشد برای ما و در آینده تكرار نشود زیرا برای اعتبار و حیثیت فوتبال ایران نیز این مسئله خوب نیست. این اشتباه نباید دیگر رخ دهد زیرا به اعتبار فوتبال ایران لطمه می‌زند.
طبقه بندی: تیم ملی ایـــران، 
ارسال توسط footballete
دیگر خبرهـــــــا
آرشیو ماهانه
نظرسنجی
لینک دوستان
Translate Site
امکانات جانبی